PIVO - KÁVA - TRÁVA

JINE KAFE - Cannabis Social Club

Rezervace

JINE KAFE - Cannabis Social Club

Vítáme vás na stránkách JINE KAFE – Cannabis Social Club, prvního konopného společenského klubu v České republice. Jsme místo pro relax s přáteli nebo rodinou, ale nabízíme také skvělé zázemí pro firemní schůzky, business coffee nebo pro organizaci různých srazů a setkání.  

Jsme také místo, chcete-li kavárna, která má za cíl seznámit veřejnost s využitím konopí a sdružovat všechny, které konopí zajímá, ať už jako lék, nebo jako víceúčelová rostlina, ze které se dá vyrábět téměř cokoliv.

V našem sortimentu naleznete skvělou kávu na spousty různých způsobů, destiláty ale také například konopné pivo KONOPEX 11° a Radegast 12°, konopný čaj a spoustu dalších dobrot, které pro vás s radostí uděláme. Máme taktéž velkou nabídku konopných produktů k zakoupení, jako jsou konopné těstoviny, mouka, semínka loupané i neloupané, CBD květy a mnoho dalšího.  

A když na vás příjde hlad, jsme připraveni také – ochutnejte naši výbornou pizzu, slané trojhránky nebo konopné cookies a budete se k nám zaručeně vracet!

A co kromě skvělého servisu, zahrady a sortimentu u nás můžete čekat? Opět něco jiného – jsme JINE KAFE, takže děláme věci jinak, ale hlavně vás také chceme bavit a vzdělávat. Tudíž se u nás můžete zúčastnit přednášek, workshopů, hudebních událostí, soutěží a her, které jinde nepotkáte. Jsme konopný klub, takže děláme věci trochu více „konopně“ J. Samozřejmostí je také možnost zapůjčit si zdarma jeden z několika vaporizérů, pro odpařování účinných látek konopí k léčbě, případně vyzkoušet naše bylinné směsi a ochutnat čistou chuť, kterou příroda nabízí.

Uvnitř JINE KAFE naleznete v podlaze také okno do sklepení, ve kterém v momentální chvíli stavíme pěstírnu legálních odrůd konopí a kde bude možno zakoupit klony (řízky), abyste si mohli vypěstovat něco i vy sami.

Našim zákazníkům nabízíme jedinečné venkovní prostředí, kde mohou nalézt například nádrž s rybami, ke které je připojen aquaponický systém pro pěstování rostlin, který je naší zemi opravdu ojedinělý a který sdružuje základní principy hydroponie ve spojení s chovem ryb.

Dále na naší zahrádce můžete setkat s domečkem pro děti a welness centrem pro zvířata z konopného betonu, ohništěm, grilem nebo fotbalovou bránou, takže se u nás nebudou nudit ani vaše děti.

Samozřejmostí je vlastní parkoviště, wi-fi zdarma a úsměvavá obsluha.

Vítejte v JINE KAFE – Cannabis Social Clubu, ve světě, který je v naprosté pohodě.


Užívej pravidelně! 

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Stará 51/4, 708 00 Ostrava, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420704294423

Naše otevírací doba

Pondělí
15:00 – 22:00
Úterý
15:00 – 22:00
Středa
15:00 – 22:00
Čtvrtek
15:00 – 22:00
Pátek
15:00 – 22:00
Sobota
15:00 – 22:00
Neděle
15:00 – 22:00

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Pošlete nám zprávu

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo. Zadejte platné telefonní číslo
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue